• ławka 8105
  • ławka 8115
  • ławka 701
  • ławka 7005
  • ławka 7005
  • ławka 1001

Oferujemy następujące wzory stojaków rowerowych
kliknij na obrazku, aby obejrzeć galerię.


Zwracamy uwagę, że opublikowane przez nas teksty, zdjęcia i grafiki są chronione prawami autorskimi. Pojedyncze egzemplarze, np. kopie i wydruki mogą służyć wyłącznie do użytku prywatnego i osobistego. Produkcja i dystrybucja innych reprodukcji jest dozwolona jedynie za wyraźną zgodą autora.


Jesteś architektem? Potrzebujesz bryły 3d? Zadzwoń lub napisz do nas.

Stojaki rowerowe.

Nowoczesne stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej – zachęcamy do sprawdzenia oferty


Obecnie coraz więcej mieszkańców wybiera jednoślady, a miasta rozwijają sieci ścieżek rowerowych oraz infrastrukturę, która ułatwia codzienne funkcjonowanie cyklistów. Stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej to już niemalże obowiązkowe wyposażenie miejskiej przestrzeni. Pojawiają się przy urzędach, na terenach firm, a także w pobliżu najważniejszych instytucji. Jesteśmy producentem różnorodnej małej architektury miejskiej, który oferuje stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej.


Zapewniamy różne modele stojaków rowerowych ze stali nierdzewnej


Proponujemy stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej w wielu rozmiarach. Nasze produkty wyróżniają się nowoczesnymi kształtami, a także funkcjonalnością. Dzięki dostępności wielu wzorów bez problemu wybierzesz model, który najlepiej wpasuje się w całokształt miejskiej przestrzeni. Jeżeli zainteresowały Cię nasze stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej, zachęcamy do zapoznania się z poniższą galerią oraz do kontaktu.


Stojak rowerowy PK-15

Stojak rowerowy PK-25

Stojak rowerowy PK-35

Stojak rowerowy PK-45

Stojak rowerowy PK-55

Stojak rowerowy PK-65

Stojak rowerowy PK-75

Stojak rowerowy PK-1

Stojak rowerowy PK-2

Stojak rowerowy PK-3

Stojak rowerowy BICYKL

Szyna - podjazd dla rowerów


logo

Przedsiębiorstwo Alberts Sp. z o.o., ul. Leszczyńska 4f, 64-113 Osieczna, woj. wielkopolskie, Polska, tel. +48 605 822 914