• ławka 8105
  • ławka 8115
  • ławka 701
  • ławka 7005
  • ławka 7005
  • ławka 1001

Zwracamy uwagę, że opublikowane przez nas teksty, zdjęcia i grafiki są chronione prawami autorskimi. Pojedyncze egzemplarze, np. kopie i wydruki mogą służyć wyłącznie do użytku prywatnego i osobistego. Produkcja i dystrybucja innych reprodukcji jest dozwolona jedynie za wyraźną zgodą autora.

Osłony na drzewa.

Osłony do drzew są wykonane se stalowych prętów lub kształtowników. Okalają delikatny pień drzewa przed uszkodzeniem powodowanym przez wandali lub przypadkowe zdarzenia np. uderzenie samochodem lub otarcia rowerami. Dodatkowe zastosowanie kraty nad systemem korzeniowym umożliwia dostarczanie do rośliny wody i składników mineralnych.


Jesteś architektem? Potrzebujesz bryły 3d? Zadzwoń lub napisz do nas.


Mała architektura miejska – sprawdź nasze osłony drzew


Mała architektura miejska składa się z wielu elementów, które sprawiają, że przestrzeń staje się znacznie bardziej funkcjonalna, a także przyjazna dla mieszkańców miast. Nasza firma już od 1993 r. wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów związanych z zagospodarowaniem terenów miejskich. W tej kategorii oferujemy osłony do drzew wykonane ze stalowych prętów lub kształtowników.


Skuteczne zabezpieczenie delikatnego pnia drzewa


Tego rodzaju mała architektura miejska sprawdza się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba ochrony drzew. Nasze osłony otaczają delikatny pień drzewa, zabezpieczając go przed uszkodzeniem powodowanym przez wandali lub uderzeniem samochodu, czy też otarciem przez rower. Dodatkowe zastosowanie kraty nad systemem korzeniowym umożliwia dostarczanie wody i składników mineralnych do rośliny. Zachęcamy do zapoznania się cennikiem oraz ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.Osłona na drzewa - Otokar 1


Wysokość: 150cm, średnica: 400cm/500cm, pręt 12mm
Wyrób składa się z dwóch części.

Osłona na drzewa - Otokar 2


Wysokość: 150cm, średnica: 400cm/500cm, pręt 12mm
Wersja z grotami. Wyrób składa się z dwóch części.

logo

Przedsiębiorstwo Alberts Sp. z o.o., ul. Leszczyńska 4f, 64-113 Osieczna, woj. wielkopolskie, Polska, tel. +48 605 822 914