O naszej firmie i wyrobach.

Nasza firma powstała w 1993 roku i szybko zdobyła spore zainteresowanie klientów instytucjonalnych i detalicznych swoimi wyrobami. Kontakty i współpraca z firmami krajowymi oraz zagranicznymi zaowocowały znacznym poszerzeniem wachlarza sprzedawanych produktów. W swojej ofercie posiadamy ławki parkowe, ławki miejskie, ławki ogrodowe, stoły, krzesła, taborety, słupki uliczne, stojaki do rowerów, kosze na śmieci i gazony drewniane.

Większość produktów jest opatentowana.

Charakterystyka prezentowanych wyrobów.otwor1 otwor2
otwor1
Część ławek posiada otwory lub wycięcia w stopach, dzięki którym mogą być montowane do podłoża. W ofercie posiadamy przygotowywane pod rozstaw otworów fundamenty. W zależności od długości ławki wykonujemy je z dwoma (do 2 metrów) lub trzema (powyżej 2 metrów) odlewami. Elementy metalowe ławek i stołów wykonane są z żeliwa i posiadają wysokiej klasy zabezpieczenie antykorozyjne. Produkujemy też ławki na profilach wykonanych ze stali nierdzewnej i zwykłej, pokrywanej emalią proszkową. Dotyczy to ławek z serii "Europa 2000". Warstwę wierzchnią odlewów żeliwnych proponujemy w wykończeniu matowym lub z połyskiem.
Elementy drewniane wykonane są do wyboru: z drewna iglastego (modrzew, świerk), liściastego (dąb lub jesion) lub egzotycznego (sapeli, acajou lub jatoba).

Do wykończenia powierzchni listew stosujemy lazurę impregnacyjną, która doskonale chroni drewno przed wpływem warunków atmosferycznych oraz grzybami powodujacymi rozkład drewna, sinizną i pleśnią, pozwalając zachować jego wygląd i właściwości przez długi czas. Sprawdź dostępną kolorystykę listew.

Elementy dodatkowe. Ozdoby.


widok ławki z tabliczką mosiężną. powiększenie detalu w listwie ławki.
Posiadamy także możliwość wykonania i umieszczenia na listwach tabliczek metalowych w wyfrezowaniach.
Możemy także wykonać napisy na folii bezbarwnej i okleić nimi wyroby, np. kosze.
Niektóre typy ławek posiadają miejsce na umieszczenie herbu miasta. Z dostarczonego rysunku wykonujemy model i umieszczamy go we formie razem z profilem ławki.

Certyfikaty.

Oczywiście nasze wyroby posiadają certyfikaty zapewniające o bezpieczeństwie i wytrzymałości.Oto przykład:
certyfikat - ławki parkowej 101A

Jeśli chcesz do nas napisać, skorzystaj z formularza:
Formularz kontaktowy